Anasayfa
>
>
Haberler
Karacasu Tekstil Open-End Plant

06 Şubat 2023'de Kahramanmaraş'da meydana gelen deprem, bölge genelinde büyük hasarlara yol açtı. Ancak Şirket olarak bu büyük felaketin ardından güçlü bir geri dönüş sergileyerek üretim faaliyetlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Deprem sonrasında fabrikamızda meydana gelen hasarlar, ekibimizin hızlı ve kararlı bir şekilde müdahalesiyle onarıldı. Mühendislerimiz ve uzman ekiplerimiz, gece gündüz demeden çalışarak tesisimizi yeniden işler hale getirmek için yoğun çaba sarf etti. Fabrikamızın sağlamlığını yeniden sağlamak ve çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasındaydı.

Fabrikamızdaki yenileme ve onarım çalışmaları tamamlandıktan sonra, üretim kapasitemizi artırarak faaliyetlerimize hızla devam ettik. İşçilerimiz, yönetim ekibimiz ve tüm çalışanlarımız, birlikte çalışarak fabrikamızı eski gücüne kavuşturmak için el ele verdi.

Ekibimizin göstermiş olduğu güç, azim ve sıkı çalışmaları sayesinde bunu başardığımızı söylemekten gurur duyuyoruz. Minnettarız. Bu süre zarfında sabrınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

KENEVİR ELYAFI
Moda endüstrisi için en iyi sürdürülebilir ürün...
Kenevir karışımlı ipliklerimiz, üstün yumuşaklık, iyileştirilmiş kuruma oranları ve azaltılmış boncuklanma ile lüks, konforlu ve bakımı kolay kumaşlara dönüşürken, doğal kaynakların korunmasına ve karbon ayak izinin azaltılmasına yardımcı olur.
DETAYLI BİLGİ İÇİN