Anasayfa
>

Karacasu Tekstil olarak, benimsediğimiz stratejilerle pazarda farklılaşma ve dünya çapında rekabet eden bir marka oluşturma hedefimize odaklanıyoruz. Bu vizyonu gerçekleştirmek için Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinden genç mühendisleri bünyemize katarak tekstil teknolojileri üzerinde araştırma ve geliştirme faaliyetlerine yoğunlaşıyoruz.

2018 yılında, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından verilen "Ar-Ge Merkezi Lisansı"nı elde ederek sektördeki eksiklikleri gidermeye yönelik benzersiz ürünler geliştirme konusunda önemli adımlar attık. Ar-Ge Merkezimiz, kurulduğu günden bu yana toplamda 12 patent başvurusunda bulundu, bunların 3'ü Tübitak tarafından onaylandı. Bu başvuruların 9'u Türkiye içinde, 3'ü ise yurtdışında gerçekleşti.

Ayrıca, halen devam etmekte olan projemizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özgün ürünler üretmeye devam ediyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz özgün ürünlerin yanı sıra, Ar-Ge Merkezimizde yürütülen projelerle sürekli olarak üretim süreçlerimizi optimize ediyoruz. Verimliliği artırarak maliyetleri düşürmek ve müşterilerimize rekabetçi fiyatlar sunmak için çeşitli iyileştirmeler üzerinde çalışıyoruz.

Tüm bu çabalarımızla, tekstil sektöründe yenilikçi ve öncü bir marka olarak müşterilerimize kaliteli ürünler sunmayı ve global pazarda başarılı bir şekilde rekabet etmeyi hedefliyoruz.

KENEVİR ELYAFI
Moda endüstrisi için en iyi sürdürülebilir ürün...
Kenevir karışımlı ipliklerimiz, üstün yumuşaklık, iyileştirilmiş kuruma oranları ve azaltılmış boncuklanma ile lüks, konforlu ve bakımı kolay kumaşlara dönüşürken, doğal kaynakların korunmasına ve karbon ayak izinin azaltılmasına yardımcı olur.
DETAYLI BİLGİ İÇİN