Anasayfa
>

1996 yılında Kahramanmaraş’ta kurulan Şirketimiz, İSO tarafından belirlenen Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde yer almaktadır.

Şirketimiz, Open-End, Ring Spinning ve Katlama Büküm teknolojilerine sahip, yenilikçi bir tekstil firmasıdır. Tesislerimizde; organik pamuk, konvansiyonel pamuk, recycle sentetik, konvansiyonel sentetik, sürdürülebilir sentetik ve selülozik, endüstriyel selülozik elyaflar ve keten, kenevir gibi doğal elyafların karışımlarından; dokuma, örme, çorap, denim, ev tekstili ve teknik tekstil sektörüne iplik üretimi yapmaktayız. 

Kurulduğumuzdan bu yana, katma değerli ürün üretme misyonu ile sektörde farklılaşmaya odaklanan Şirketimiz, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik, terzi usulü iplik üretimi yapmaktadır.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından verilen “Ar-Ge Merkezi Lisansı”na sahip Şirketimizde, sürdürülebilir ürün geliştirme ve iyileştirme, hammadde verimliliği, maliyet düşürme ve çevre eksenli faaliyetler yürütmekteyiz.

KENEVİR ELYAFI
Moda endüstrisi için en iyi sürdürülebilir ürün...
Kenevir karışımlı ipliklerimiz, üstün yumuşaklık, iyileştirilmiş kuruma oranları ve azaltılmış boncuklanma ile lüks, konforlu ve bakımı kolay kumaşlara dönüşürken, doğal kaynakların korunmasına ve karbon ayak izinin azaltılmasına yardımcı olur.
DETAYLI BİLGİ İÇİN