Anasayfa
>
>
Haberler
Karacasu Tekstil Solar Energy Panels

Çevre dostu bir üretim süreci benimsemek ve enerji ihtiyacımızı yenilenebilir kaynaklardan karşılamak amacıyla önemli bir adım atarak, Open-End ve Ring Spinning çatılarına yerleştirdiğimiz güneş enerjisi panelleri, enerji verimliliğimizi artırarak Şirketimizin çevresel ayak izini azaltmaktadır.

Sürdürülebilirlik ilkesini benimseyen bir Şirket olarak, yenilenebilir enerji kaynaklarına yatırım yapmaktan gurur duymaktayız. Güneş enerjisi panelleri, çatılarımızda stratejik olarak konumlandırılmış ve güneşin potansiyelini en üst düzeye çıkaran bir şekilde tasarlanmıştır. Bu paneller, güneş ışığından elde edilen enerjiyi elektriğe dönüştürerek fabrikamızın enerji ihtiyacının bir kısmını karşılamaktadır.

Güneş enerjisi panelleriyle elde ettiğimiz elektrik enerjisi, üretim faaliyetlerimizi desteklemektedir. Bu sayede, enerji maliyetlerimizi düşürerek rekabetçi avantaj sağlamakta ve aynı zamanda fosil yakıtlardan kaynaklanan karbon salınımını azaltmaktayız. Bu çevre dostu yaklaşım, Şirket olarak taahhüt ettiğimiz sürdürülebilirlik hedeflerimizle uyumlu bir şekilde ilerlememizi sağlamaktadır.

KENEVİR ELYAFI
Moda endüstrisi için en iyi sürdürülebilir ürün...
Kenevir karışımlı ipliklerimiz, üstün yumuşaklık, iyileştirilmiş kuruma oranları ve azaltılmış boncuklanma ile lüks, konforlu ve bakımı kolay kumaşlara dönüşürken, doğal kaynakların korunmasına ve karbon ayak izinin azaltılmasına yardımcı olur.
DETAYLI BİLGİ İÇİN